EĞER

2010-02-08 15:23:00

 

 

Bizler için hayatta en önemli şey....!  VATAN..BAYRAK..MİLLET..DEVLETİN BEKAASI..MİLLETİN

MEMNUNİYETİ..ise...Herkesin şapkasını önüne koyarak şöyle bir kez daha düşünmesi gerekir...!!

Önemli olan insanın ne istediğidir......!!  kime alet olduğu değil...!!

  • Bizler Tarihte ne için savaştık....?
  • O zaman ne istiyorlardı...?
  • Neden vermedik...?
  • Onca şehit boşuna mıydı...?
  • Hala taviz vermek zorundamıyız...?
  • Herşeyden  önemlisi...!
  • Biz millet olarak aptalmıyız...?

Hayır bizler aptal değil ayrıca son derece zeki bir milletiz....! sebebi; bizler topraklarımızın değerinin...milletin asaletinin...yüreğimizin....  Dünyadaki TÜRK nüfusun farkındayız....!

Emperyalist...siyonist devletler...partisi,  siyasi liderleri ne kadar değişirse değişsin...POLİTİKALARINDA değişime uğramıyorlar...Yani istedikleri topraklar aynı, politika aynı...!

                STRATEJİ;  BÖL-PARÇALA- DAĞIT..

Ne kadar küçültürlerse milletleri harcamak o kadar kolay olur...İSTİKLAL harbine bir bakın....hangi iller işgal edildi....bu gün hangi iller...hangi limanlar....isteniyor...aradaki fark, o azaman savaşla alamadıklarını bügün parayla satın almak....!!

Arada işbirlikci herzaman bulunur...amacına ulaşırlarsa eğer....ilk harcayacakları da bugün işbirliği...yapanlar olacaktır....!! Çünki kendi milletini bugün satanlar yarında onları satar....Gerçek bu dur...!!

Bugün hala bir hiç uğruna...birilerinin tetiklemesi sonucu...patır patır şehit veriyoruz....!! HELAL olsun VATANA hepimizin canı FEDA OLSUN...bizler kendi canımızın peşinde değiliz....! TÜRKİYEDE doğan her birey bir ASKERDİR...üzerimize düşeni herzaman heryerde yaparız...!!

Ama birliğimizin...elimizdeki nimetlerin farkında olalım....!! Bugün getirilen nokta KÜRT- TÜRK noktası...şimdiye kadar bir sorun yoktu da bugün mü sorun var...? içimizde ki sorunu biz çözecek kabiliyet ve yeteneğe sahip değilmiyiz....?

Güya DEMOKRAT  geçinen devletlerin IRAKTA ki demokratlıklarını bütün DÜNYA gördü...uzaklara gitmenin bir gereği yokk....yakın tarih dünyanın gözü önünde yaşanıyor....!!!

DÜN bileği...yüreği...olmayan milletler....BUGÜN sindire sindire KAHPELİK peşindeler....!!

ORDUNA saldırarak... halkı soğutarak... kendi şahsiyetsizliklerinin üzerine perde çekerek.....milleti yıldırma politikası gütmeye çalışıyorlar.....!!

TÜRK MİLLETİNİN  tek zafiyeti....DEVLETİNE olan saygısıdır....!!!

Kimse şunu unutmasın....!!!!  BU CUMHURİYET; TÜRK MİLLETİ TARAFINDAN kadını, erkeği, çoluk çocuğuyla birlikte kazanıldı....!!

Onca can şehadet etti....bizlere emanet olan bu VATANI evlatlarımızdan ödünç aldık....!! EMANETE İHANET ETMEK BİZİM İNANCIMIZA TERS DÜŞER....!!

Dolayısıyla düstürumuz her zaman......YA İSTİKLAL YA ÖLÜMDÜR....!!

 

0
0
0
Yorum Yaz